Massaaž 
Massaaž parandab inimese elukvaliteeti. Massaaž on kasulik lihaskonnale. Pingest kokku tõmbunud lihaseid lõdvestades aitab massaaž kehal  tagasi saada loomuliku painduvuse. Massaaž leevendab lihasevalu ning parandab rühti. Nagu kõik asjad vajavad hooldust, vajab seda ka meie keha ja massaaž on selleks parim võimalus, andes kehale ” boksipeatuse “. Massaaž aktiveerib vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasevalu. Massaaž suurendab organismi vastupanuvõimet haigustele. Vereringe paranemine aitab organismi paremini varustada tarvilike toitainetega, mida on vaja tervete juuste, küünte ja naha jaoks, aidates ka leevendada selliseid terviseprobleeme nagu peavalu ja seedehäired. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral.  Massaaž aitab eemaldada surnud naharakke ja annab tänu sellele nahale värskema välimuse. Massaaž parandab kaudselt ka luude tugevust, kuna lihased ja sidekude on luude ümber ning massaaž parandab nendes ainevahetust.

Ajalugu
Massaaž on vanimaid raviviise maailmas. Leidub tõendeid, et massaaž on kasutusel olnud igas kultuuris. Esimene teadaolev info massaažist pärineb meditsiinilistest tekstidest  5000 aasta tagusest muistsest Hiinast.Ravimassaaž taastati 19. sajandi lõpus Rootsi võimleja Per Henrik Lingi poolt, ravinud end reumast terveks, arendas ta võimlemisharjutustel ja massaažil põhineva süsteemi. 

 • 5 star review  

  thumb Kaarel Kaldvee
  3/25/2017

  5 star review  Lahendab lihasprobleemid korralikult ja tegutseb vastavalt kliendi vajadustele. Korralik kvaliteet ja seda üpriski soodsalt!

  thumb Ingmar Pärkson
  4/19/2015

  5 star review  Konkurentsitult parima hinna ja kvaliteedi suhtega sportmassaaž, mida olen saanud! Soovitan soojalt kõigile, kes vähegi tunnevad, et lihaste seisund on kuidagi liiga pikka aega ebanormaalne olnud. Minu meelest töö põhjalik ja efektiivne.

  thumb Martin Lind
  11/26/2014

  5 star review  Sportlastele lausa hädavajalik! :) Korralik ja kvaliteetne massaaž! Soovitan (Y)

  thumb Mart Muru
  11/22/2014

  5 star review  

  thumb Signe Aasa
  5/11/2014

  5 star review  

  thumb Tarmo Liigus
  5/01/2014
 • Facebook